O nas

ADAMCZYK DEVELOPER

 

Mamy duże doświadczenie w branży budowlanej. Od kilku lat działamy z powodzeniem na rynku deweloperskim.

Naszą misją jest budowanie mieszkań jasnych i przestronnych, tak aby nasi klienci czuli się w nich komfortowo i bezpiecznie. Dlatego projektujemy lokale w sposób przemyślany, aby były one funkcjonalne i łatwe w aranżacjach. W większości pomieszczeń montujemy duże okna, dzięki temu mieszkania są pełne światła. Dbamy o to, aby wokół inwestycji było dużo drzew i zieleni.

Zależy nam, aby proces zakupu mieszkania był dla naszych klientów przyjemny i komfortowy od momentu podpisania umowy rezerwacyjnej aż do chwili wprowadzenia się do nowego lokum.

W ADAMCZYK Developer łączymy nasze doświadczenia, pomysły i specjalizacje po to, aby kompleksowo tworzyć mieszkania najwyższej jakości w korzystnych cenach i w przyjaznym otoczeniu.

Jesteśmy członkiem
Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Przynależność do Związku zarezerwowana jest wyłącznie dla podmiotów, które charakteryzują się wysoką kulturą ogranizacyjną, a swoimi działaniami wyznaczają kierunki rozwoju branży nieruchomości.

Ponadto firmy członkowskie PZFD, jako wiodący przedstawiciele tej gałęzi gospodarki, w swoich działaniach kierują się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu.